اطلاعیه ها:
استخدام مترجم زبان فرانسه
استخدام مترجم زبان عربی
استخدام مترجم زبان آلمانی
استخدام مترجم زبان ترکی استانبولی

ترجمه فارسی به انگلیسی | گروه مترجمین ایران زمین

دلایل برتری کیفیت ترجمه فارسی به انگلیسی در گروه مترجمین ایران زمین

ترجمه فارسی به انگلیسی گروه مترجمین ایران زمین

در این مقاله‌ی کوتاه؛ چکیده‌ای از دلایل برتری مترجمان ما؛ ازجمله در مورد ترجمه فارسی به انگلیسی به‌صورت مشخص ذکر گردیده است. با گروه مترجمین ایران زمین همراه باشید.

چرا کیفیت کار مترجمان فارسی به انگلیسی گروه مترجمین ایران زمین برتر است؟

  • در ترجمه فارسی به انگلیسی، مترجمان منتخب گروه مترجمین ایران زمین؛ ابتدا «تحلیل دستوریِ» (structural analysis) متنی که باید از فارسی به انگلیسی ترجمه شود را گام‌به‌گام انجام داده و این امر را از ابتدا تا انتهای متن رعایت می‌کنند.
  • اعضای گروه مترجمین ایران زمین در ترجمه فارسی به انگلیسی از مهارتی به نام مهارت «تحلیل کلام» (discourse analysis) برخوردارند. یعنی ابتدا شناخت درستی از کل موضوع متنی که باید از فارسی به انگلیسی ترجمه شود را برای خود تعریف کرده و نوع فرهنگ زبان مقصد را در ترجمه لحاظ می‌کنند.
  • دست‌اندرکاران گروه مترجمین ایران زمین؛ دایره‌ی معلومات وسیعی در مورد لغاتی که در عبارت‌های مختلف، معانی مختلفی پیدا می‌کنند (idimos)؛ دارند و مهارتی فوق‌العاده در معادل‌یابی‌های ترجمه فارسی به انگلیسی را به نمایش گذاشته و می‌گذارند.
  • مترجمان ما، در ترجمه فارسی به انگلیسی؛ «سبکِ» (style) متن را از زبان مبدأ به زبان مقصد انتقال می‌دهند. مانند انتقال لحن علمی، رسمی و دیگر لحن‌ها از متن فارسی به انگلیسی.
  • در بین گروه مترجمین ایران زمین، در جریان ترجمه فارسی به انگلیسی؛ موضوع «تداخل زبانی» (linguistic interference) باعث نمی‌شود که خواننده‌ی انگلیسی‌زبان احساس کند متنی که می‌خواند یک ترجمه‌ی خشک و چیدمان شده است.
  • تمامی موارد فوق و نیز صحتِ کامل «پیوستگی ساختاری» (cohesion) و «پیوستگی معنایی» (choherence)؛ توسط مدیریت گروه و پیش از تحویل نهایی متن ترجمه فارسی به انگلیسی؛ بازبینی و به‌دقت کنترل می‌شود.

نکته‌های فوق در تمامی موارد ترجمه به زبان‌های مختلف، توسط مترجمان ما به‌دقت رعایت می‌شوند و هدف از هر ترجمه‌ای در گروه مترجمین ایران زمین و ازجمله ترجمه تخصصی متن فارسی به انگلیسی؛ موفقیت و رضایت کامل شما است.

سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی

ترجمه  فارسی به انگلیسی، از تخصص های وب سایت ترجمه گروه مترجمین ایران زمین ارائه خدمات ترجمه مقالات ISI  از فارسی به انگلیسی می باشد.

ترجمه تخصصی مقالات ISI از فارسی به انگلیسی در کارگروه تخصصی گروه زیر نظر همکاران با مدارک دکتری در کلیه رشته های تخصصی صورت می پذیرد. ویرایش تخصصی ترجمه مقالات ISI از فارسی به انگلیسی نیز توسط تیم حرفه ای ویراستاری گروه مترجمین ایران زمین به بهترین نحو و طبق فاکتورهای مورد نیاز مقالات ISI انجام می گیرد.

گروه ویراستار همکار با آشنایی کامل با فاکتورهای مورد نیاز در ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات برای پیشبرد اهداف شما کاربران گرامی، می کوشد تا با کیفیت هر چه تمام تر فایلترجمه  فارسی به انگلیسی را جهت ارائه به انواع ژورنالهای معتبر داخلی و خارجی در اختیار شما قرار دهد.

استفاده از اصطلاحات خاص و معادل های دقیق و بدون عیب و نقص ترجمه فارسی به انگلیسی با توجه به تفاوتهای دستور زبان و فرهنگ و بیان زبان فارسی و زبان انگلیسی از نقاط قوت مترجمین زبده و آموزش دیده گروه می باشد که ارائه ترجمه فارسی به انگلیسی مشتریان گرامی به ژورنالهای ISI را با آرامش و اطمینان فراهم می سازد. گروه مترجمین ایران زمین، ضمن برگزاری دوره های خاص در مورد نحوه ترجمه فارسی به انگلیسی برای مترجمین همکار خود، نظارتی جامع بر عملکرد تک تک سفارشات ترجمه فارسی به انگلیسی و ترجمه انگلیسی به فارسی دارد.

چنانچه هریک از مشتریان عزیز نیاز به چیدمان مطالب مقاله طبق فرمت ژورنالی خاص داشته باشد، گروه می تواند با دریافت فایل فرمت مقاله ، چیدمان مقاله را به عهده گیرد و مقاله ترجمه شده نهایی را با فرمت مورد نظر کاربر تحویل دهد. جهت اطلاع بیشتر از نحوه ترجمه مقالات اینجا را کلیک کنید.
ترجمه فارسی به انگلیسی و بالعکس کتاب نیز با توجه به الزامات مورد نیاز ناشران خارجی و داخلی نیز توسط این وب سایت ترجمه انجام می پذیرد.
کلیه دانشجویان، محققین، اساتید دانشگاهها و ناشرانی که قصد ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی و یا ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی را دارند، می توانند سفارشات خود را از طریق منوی سفارش ترجمه ثبت نمایند و یا در صورت حجم بالای فایل، با هماهنگی قبلی از طریق ایمیل برای ما ارسال نمایند.

لازم به ذکر است که کلیه فرآیند ترجمه از ابتدای ثبت سفارش ترجمه تا دریافت فایل ترجمه شده توسط کاربر بصورت آنلاین انجام می گیرد. این فرآیند، فرآیندی سبز و دوستدار محیط زیست است و ضمن کاستن از وقت و هزینه ایاب و ذهاب - که پرهزینه است و تاثیر زیادی بر کیفیت زندگی به لحاظ تاثیر بر هوای پاک پیرامون ما و فشار روانی حاصل از سر و صدا و ترافیک بر انسان دارد- با حذف واسطه ها، قیمت تمام شده را نیز کاهش می دهد.

ضمن اینکه ترجمه متن بصورت تایپ شده ارائه می گردد و هیچ گونه هزینه اضافی بابت تایپ دریافت نمی شود. هم اکنون سفارش ترجمه خود را ثبت نمایید.

ارائه فرمت ژورنال از شما و تحویل دهی فایل ترجمه شده نهایی با فرمت موردنظر از گروه

با استفاده از خدمات ترجمه فارسی به انگلیسی به اعتبار علمی خود با چاپ مقالات در ژورنال های ISI و نشریات علمی-پژوهشی بیافزاید. برای سفارش ترجمه کلیک کنید.

سفارش ترجمه

با این شماره 09199128092و این ایمیل info@etransteam.com با ما در ارتباط باشید

ما با پشتیبانی و گارانتی کیفیت جهت رضایت شما تلاش میکنیم عضویت در سایت

گروه مترجمین ایران زمین