اطلاعیه ها:
استخدام مترجم زبان فرانسه
استخدام مترجم زبان عربی
استخدام مترجم زبان آلمانی
استخدام مترجم زبان ترکی استانبولی

کانال تلگرام ترجمه ، کانال ترجمه آنلاین متون، مقالات، کتاب و پروپوزال

کانال تلگرام ترجمه متن و مقاله

 کانال ترجمه متون، مقالات و پروپوزال

سفارش ترجمه متن از طریق کانال ترجمه تلگرام سفارش ترجمه انلاین از طریق ربات تلگرام ترجمه

سفارش ترجمه از طریق کانال تلگرام ترجمه متن گروه مترجمین ایران زمین به منظور رفاه حال محققین گرامی امکان پذیر شد. امروزه تلگرام توانسته است با قابلیت های برتر و قدرتمندتر خود نسبت به سایر نرم افزار های فضای مجازی, به سرعت رضایت کاربران را جلب کند و تبدیل به پرطرفدارترین اپلیکیشن فضای مجازی شود. همه گیر شدن تلگرام در ایران فرصت های زیادی برای کسب و کارهای مختلف ایجاد کرده است. مهم تر از همه راه اندازی کانال های تلگرامی, به دلیل امکان ارتباط بهینه تر با مخاطبین, بیشتر از سایر آپشن ها مورد استقبال کاربران قرار گرفته است. ارائه خدمات ترجمه متون تخصصی نیز در این بین مستثنی نیست. به همین دلیل گروه مترجمین ایران زمین سعی کرده است تا کانال تلگرام ترجمه متن و مقاله را در تلگرام تاسیس نماید تا علاوه بر ارتباط بهینه تر با مخاطبین خود در سراسر کشور, امکان ارسال سفارش ترجمه از طریق کانال ترجمه تلگرام را نیز جهت راحت تر کردن فرایند ارسال سفارش, برای آن ها فراهم سازد.

لازم به ذکر است که جهت ارسال سفارش ترجمه متن و مقالات ISI خود از طریق کانال ترجمه گروه مترجمین ایران باید مراحل زیر را بگذرانید:

ابتدا لازم است لینک کانال ترجمه تلگرام گروه مترجمین ایران زمین را از وب سایت گروه دریافت کنید و با کلیک کردن بر روی آن, به راحتی در کانال تلگرام ترجمه متن عضو شوید. سپس بعد از عضویت در این کانال تلگرام ترجمه متن, می توانید از طریق آی دی جهت ارسال سفارش ترجمه ی خود در بخش خصوصی, اقدام کنید. تعیین زمان دریافت پروژه ترجمه نیز همزمان با ارسال سفارش ترجمه در بخش خصوصی, انجام می شود. در نهایت بعد از واریز وجه, می توانید سفارش ترجمه خود را دقیقا در موعد مقرر و تعیین شده دریافت کنید.

در حقیقت گروه مترجمین ایران زمین با دریافت سفارشات مشتریان به دو روش غیر حضوری و آنلاین کانال تلگرامی ترجمه و هم چنین از طریق ربات ترجمه تلگرام در وب سایت گروه مترجمین ایران زمین, این امکان را فراهم کرده است تا مشتریان و مخاطبین آن در سراسر کشور بتوانند به راحتی و بدون حضور فیزیکی و بدون هیچ گونه محدودیتی, متن ترجمه و مقاله، کتاب، نشریات، رزومه یا موضوعات ترجمه موردنظرشان را ارسال نمایند و پس از اتمام ترجمه آن ها در موعد مقرر, سفارش ترجمه خود را تحویل بگیرند. لازم به ذکر است که گروه مترجمین ایران زمین با تیمی از مترجمان متبحر و مجرب و با سابقه خود, با هدف جلب اعتماد مشتریان, یکی از محبوب ترین و پر مخاطب ترین ارائه دهنده سرویس ترجمه متن از فارسی به انگلیسی و ترجمه متن انگلیسی به فارسی می باشد. جلب رضایت شما از فرایند ارسال نسبتا آسان سفارشات تا کیفیت ترجمه دریافتی از متون, مهم ترین هدف و نیت قلبی ماست. برای عضویت در کانال تلگرام ترجمه ما و ارسال سفارش ترجمه متن و مقاله ISI لینک زیر را کلیک کنید.

با این شماره 09199128092و این ایمیل info@etransteam.com با ما در ارتباط باشید

ما با پشتیبانی و گارانتی کیفیت جهت رضایت شما تلاش میکنیم عضویت در سایت

گروه مترجمین ایران زمین