اطلاعیه ها:
استخدام مترجم زبان فرانسه
استخدام مترجم زبان عربی
استخدام مترجم زبان آلمانی
استخدام مترجم زبان ترکی استانبولی

وبسایت ترجمه آنلاین | گروه مترجمین ایران زمین

وبسایت ترجمه آنلاین

وبسایت ترجمه ، مبادله اطلاعات علمی و پژوهشی و انتشار دستاوردهای تحقیقاتی در مجلات معتبر جهانی از دغدغه های مخترعین و دانشجویان در سال های اخیر بشمار می رود.چاپ مقالات ISI علاوه بر به اشتراک گذاری علم در زمینه های مختلف با دیگران، امکان ارتقاء علمی پژوهشگر را نیز بدنبال خواهد داشت.

با توجه به زبان های رسمی بسیاری که در سرتاسر این کره خاکی در کشورهای مختلف به عنوان زبان اصلی عده ای از افراد وجود دارد، نیاز به وجود سیستمی مشترک جهت تبادل نظرات و عقاید خصوصا در پژوهش های صورت گرفته در هر کشور امری اجتناب ناپذیر است.ترجمه تنها ترین وسیله جهت انتقال این نظرات بشمار می رود. برگردان کردن محتویات پژوهشی از زبان مبدا به زبان مقصد می بایست با دقت کامل صورت پذیرد.

نکته حائز اهمیت رساندن منظور دقیق محقق در هنگام ترجمه یک متن و یا مقاله است. سایت ترجمه آنلاین گروه مترجمین ایران زمین بدین منظور توسط خبرگان ترجمه راه اندازی شده است. تجربه کافی و نیز خوش نامی یک سایت ترجمه آنلاین در انجام خدماتی چون ترجمه متن، ترجمه مقاله  و ترجمه کتاب به عنوان شاخصی جهت استفاده مطمئن از خدمات آن سایت ترجمه خواهد بود. تیم های تخصصی سایت ترجمه در گرایش های مختلف اقدام به ترجمه متن، مقاله و کتاب می نمایند. دارالترجمه ایران زمین نیز یکی از سایت های ترجمه آنلاین با سالها تجربه در زمینه ترجمه فارسی به انگلیسی و نیز ترجمه انگلیسی به فارسی در خدمت جامعه علمی کشور و همچنین محققین خارج از کشور بوده است.

| توضیحات در مورد ترجمه تخصصی در حوزه علوم و مهندسی پزشکی | 

علاقه مندان به استفاده از خدمات ترجمه تخصصی دارو سازی اینجا را کلیک کنید.

ترجمه مقالات ISI,ISC,IEEE از تخصص های اصلی این گروه ترجمه آنلاین بشمار می رود. سرعت، دقت و کیفیت بالای ترجمه آنلاین متن و ترجمه آنلاین مقاله به همراه قیمت ترجمه رقابتی در گروه مترجمین ایران زمین از جمله فاکتورهایی است که ما به عنوان شعار تبلیغاتی خود به آن افتخار می کنیم.

با این شماره 09199128092و این ایمیل info@etransteam.com با ما در ارتباط باشید

ما با پشتیبانی و گارانتی کیفیت جهت رضایت شما تلاش میکنیم عضویت در سایت

گروه مترجمین ایران زمین