اطلاعیه ها:
سفارش ترجمه متن 5734287 با موفقیت در سیستم ثبت شد.
سفارش ترجمه متن 9040477با موفقیت در سیستم ثبت شد.
سفارش ترجمه متن 1465692 با موفقیت در سیستم ثبت شد.
سفارش ترجمه متن 3331932 با موفقیت در سیستم ثبت شد.
سفارش ترجمه متن 4155611 آماده تحویل می باشد.
سفارش ترجمه متن 5732189 آماده تحویل می باشد.
سفارش ترجمه متن 5131616 با موفقیت در سیستم ثبت شد.
سفارش ترجمه متن 1009327 موفقیت در سیستم ثبت شد.
سفارش ترجمه متن 4518825 آماده تحویل می باشد.
سفارش ترجمه متن 6176900 آماده تحویل می باشد.
نماینده 15360 سفارش ترجمه متن شما با موفقیت در سیستم ثبت شد.
نماینده 14520سفارش ترجمه متن شما با موفقیت در سیستم ثبت شد.
سفارش ترجمه متن 1551609 با موفقیت در سیستم ثبت شد.
سفارش ترجمه متن 3511876 آماده تحویل می باشد.
سفارش ترجمه متن 4991012 با موفقیت در سیستم ثبت شد.

قیمت ترجمه

قیمت ترجمه

قیمت ترجمه متون بر اساس میزان تخصصی بودن زمینه های علمی تعیین می گردد. قیمت ترجمه متن و خصوصا مقالات ISI و کتاب و نشریات برای مولفین اینگونه مطالب از اهمیت خاصی نیز برخودار است. از دیگر مولفه هایی که بر روی قیمت ترجمه متن تاثیر گذار است می توان به کیفیت درخواستی برای ترجمه متون اشاره نمود. بسته به اینکه مولف متن چه نوع کیفیتی را برای ترجمه متن، ترجمه مقاله یا ترجمه کتاب و ترجمه نشریه در نظر داشته باشد، قیمت ترجمه دارای نوساناتی خواهد بود. فاکتور دیگری که بر روی قیمت ترجمه تاثیر می گذارد، زبان مبدا و مقصد سفارش ترجمه می باشد.
ترجمه متن از زبان مبدا انگلیسی به فارسی و یا از فارسی به انگلیسی و یا زبان های ترجمه مبدا و مقصد دیگر دارای نرخ ترجمه متفاوت هستند. میزان تخصصی بودن متن ترجمه از فاکتورهای اصلی در قیمت نهایی ترجمه به حساب می آید. زمینه های تخصصی علمی هر روز در حال گسترش هستند و همین امر موجب شده است تا کلمات و اختصارهایی که مربوط به همان زمینه علمی است نیز تولید و در مقالات تخصصی خصوصا مقالات ISI مورد استفاده قرار گیرد.
این مورد بر کیفیت ترجمه متن و ترجمه مقاله تاثیر گذار است و چنانچه در ترجمه به زبان مقصد اصطلاح علمی مقاله و یا متن در نظر گرفته نشود، مولف متن را دچار مشکل در ارائه کشفیات علمی خود می کند. به طبع مترجمین حرفه ای در هر زمینه تخصصی نیز می بایست از لحاظ به روز بودن و یادگیری کلمات و اختصارات ترجمه متن علمی مورد نظر؛ خود را در نقطه عطف نگه دارند. قیمت ترجمه تخصصی نیز به حرفه ای بودن موسسه ترجمه و مترجمین همکار آن نیز ارتباط مستقیم دارد.
قیمت ترجمه متن با توجه به حجم متن سفارش ترجمه از تخفیف های ترجمه متون ویژه برخوردار می شود. لذا حجم مقاله و متون برای ترجمه در قیمت ترجمه تاثیر دارد. نکته حائز اهمیت در برآورد قیمت یک متن ترجمه تخصصی، لحاظ نمودن شرایط استفاده متن ترجمه شده است. گاهی اوقات ترجمه انجام شده فقط برای درک مطلب متن علمی و تخصصی مبدا است و گاهی مقاله ترجمه قرار است در ژورنالهای علمی و یا مجلات ISI منتشر شود. قیمت ترجمه متن و مقالات این چنین با یکدیگر متفاوت در نظر گرفته می شود.
ارائه تکنیک های خاص در ترجمه یک متن یا مقاله برای ارسال مقاله ISI از نکات ضروری در ترجمه محسوب می گردد. ترجمه یک مقاله نیاز به تبحر خاص مترجم در زمینه تخصصی متن سفارش ترجمه دارد. لذا تاکید می گردد حتما برای ترجمه متن تخصصی خود از موسسات ترجمه معتبر همکاری بگیرید. موسسه ترجمه ایران زمین با همکاری با افراد نخبه در زمینه های تخصصی گوناگون شما را در امر ترجمه متون یاری می رساند. قیمت ترجمه در گروه مترجمین ایران زمین با توجه به کلیه شرایط مطرح شده در متن و همچنین رعایت حال مولفین و مترجمین در نظر گرفته شده است.
لیست قیمت و زمان ترجمه در خصوص انواع خدمات ترجمه را می توانید با مراجعه به لینک زیر مشاهده نمایید.

با این شماره  09399868560و این ایمیل                    info@etransteam.com با ما در ارتباط باشید

ما با پشتیبانی و گارانتی کیفیت در جهت رضایت شما تلاش میکنیم عضویت در سایت

گروه مترجمین ایران زمین