اطلاعیه ها:
استخدام مترجم زبان فرانسه
استخدام مترجم زبان عربی
استخدام مترجم زبان آلمانی
استخدام مترجم زبان ترکی استانبولی

ترجمه تخصصی حسابداری و مالی

ترجمه تخصصی حسابداری و مالی

 برتری‌های گروه مترجمین ایران زمین در ترجمه تخصصی حسابداری و مالی

سفارش ترجمه تخصصی حسابداری و مالیقیمت ترجمه و زمان تحویلراهنمای کیفیت در سفارش ترجمه

ترجمه تخصصی حسابداری و مالی علاوه بر دارا بودن تمامی حساسیت‌های ترجمه تخصصی در دیگر رشته‌ها؛ حساسیت جداگانه‌ای نیز دارد و آن خدشه‌دار شدنِ کل متن با بروز کوچک‌ترین اشتباه در ترجمه‌های انجام‌شده در این زمینه است. اهمیت ترجمه تخصصی حسابداری و مالی، گاه ازنظر این‌که متن ترجمه‌شده می‌تواند مبنای تصمیم‌گیری مدیریت شرکت‌ها و مؤسسات مختلفی قرار گیرد؛ دوچندان می‌شود.

به این منظور در گروه مترجمین ایران زمین، تیم پایش جداگانه‌ای برای متون مختلف تخصصی و از‌جمله هر متن یا مقاله‌ی مربوط به ترجمه تخصصی مالی و حسابداری وجود دارد که متن را پس از اِتمام کار توسط مترجمین؛ طبق چک لیست‌های ترجمه‌ی استاندارد، کنترل می‌کند.

نکته‌هایی حساس در مورد ترجمه تخصصی حسابداریی و مالی

انجام ترجمه تخصصی حسابداری علاوه بر تحصیل در رشته‌ی موردنظر و دانستن زبان در سطح بالا؛ به داشتن معلوماتی در زمینه‌های مدیریت، اقتصاد، آمار و ریاضی نیز احتیاج دارد. هم چنین مترجم مربوطه باید به این رشته علاقه‌مند بوده و ظرفیت نگاه تحلیلی به متن ترجمه را داشته باشد.

ما با مترجمانی تفکیک‌شده و دارای مدرک تحصیلی مرتبط در گرایش‌های: ترجمه تخصصی حسابداری صنعتی- ترجمه تخصصی حسابرسی- ترجمه تخصصی حسابداری مالی- ترجمه تخصصی حسابداری دولتی- ترجمه تخصصی مدیریت مالی- ترجمه تخصصی حسابداری صنعتی؛ خدماتِ باکیفیت ترجمه را ارائه می‌کنیم.

اگر بخواهیم زمینه‌ی کاری دپارتمان ترجمه تخصصی حسابداری و مالی خود را مشخص‌تر بیان کنیم؛ می‌توانیم برخی دیگر از زمینه‌های ترجمه تخصصی مالی و حسابداری خود را این‌گونه نیز برشماریم:

ترجمه تخصصی تئوری حسابداری- حسابداری سازمان‌های غیرانتفاعی- مدیریت سود- کیفیت سود- حسابداری بودجه‌ای- هزینه‌یابی بر مبنای فعالیت- حسابداری مسئولیت‌های اجتماعی- حسابداری تعهدی- سیستم‌های اطلاعات حسابداری.

در بحث ترجمه تخصصی حسابداری و مالی انگلیسی به فارسی به‌خصوص برای دانشجویان سطح بالایی که قصد انتشار مقالات خود در ژورنال‌های بین‌المللی معتبری مانند Journal of Accounting Research  را دارند؛ دپارتمان باتجربه‌ی ترجمه تخصصی حسابداری و مالی گروه مترجمین ایران زمین؛ آماده‌ی ارائه‌ی باکیفیت‌ترین ترجمه طبق استانداردهای اروپایی است.

با این شماره 09199128092و این ایمیل info@etransteam.com با ما در ارتباط باشید

ما با پشتیبانی و گارانتی کیفیت جهت رضایت شما تلاش میکنیم عضویت در سایت

گروه مترجمین ایران زمین