ترجمه متن - ترجمه مقاله - ترجمه تخصصی - ترجمه متن فارسی به انگلیسی

یکشنبه 4 مهر ماه 1395
کاربران
نام کاربری
رمز عبور
برآورد تقریبی قیمت ترجمه
زمینه :
زبان ترجمه :
تعداد کلمات :
کیفیت ترجمه :

لینک های مفید

 

استخدام مترجم

گروه مترجمین ایران زمین با داشتن تعداد کثیری از منابع و مشترکین جذب مشتری جهت سفارش ترجمه و همچنین وجود تعداد زیادی از مشتریان دائمی حقیقی و حقوقی بطور روزانه، به فعالیت گسترده ای در زمینه های ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی می پردازد و در این راستا مترجمین متعهد و کاردانی که به امر ترجمه انگلیسی به فارسی یا ترجمه فارسی به انگلیسی علاقمند هستند و بطور جدی قصد پیشرفت و ایجاد درآمدی مناسب از این طریق را دارند، همیشه مورد نیاز این گروه بوده و هستند.

مترجمینی که با گروه مترجمین ایران زمین همکاری می نمایند، ضمن داشتن وجدان کاری، تعهد و مسئولیت پذیری بالا دارای شرایط زیر می باشند:

داشتن حداقل 2 سال سابقه ترجمه

داشتن تخصص در حداقل 2 زمینه علمی خاص ترجمه

داشتن توان ترجمه و تایپ حداقل 5 صفحه ترجمه در روز

داشتن حساب بانکی شخصی

داشتن تلفن همراه شخصی

دسترسی نامحدود به اینترنت

در دسترس بودن بطور مداوم

مترجم های آنلاین گروه مترجمین ایران زمین، پس از بررسی توانمندیها در رشته های خاص تعریف شده، به زیرگروه های رشته های مربوطه معرفی می شوند و در صورت در دسترس بودن دائمی، تبحر و وجدان کاری بالا، بطور دائم از سوی گروه مترجمین ایران زمین سفارش ترجمه دریافت می کنند و از مزایای منحصر بفردی نیز برخوردار می گردند. در صورت تمایل جهت پیوستن به گروه مترجمین ایران زمین، ثبت نام کنید.

ثبت نام مترجم


دسترسی سریع
فیس بوک گروه مترجمین ایران زمینتوییتر گروه مترجمین ایران زمینگوگل پلاس گروه مترجمین ایران زمینپینترست گروه مترجمین ایران زمینبلاگ گوگل گروه مترجمین ایران زمین

ثبت شده در ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گروه مترجمین ایران زمین در راستای خدمت رسانی به دانشجویان، محققین، مهاجرین، شرکتهای تجاری و گردشگری، اساتید دانشگاهها، مولفین و مترجمین کتب و بازرگانان، کلیه سفارشات ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی را در زمینه های علمی فنی و مهندسی، مدیریت، کامپیوتر و IT، روانشناسی، علوم انسانی، سیاسی، بیولوژی، هنر ، ورزشی، حسابداری و مالی، اسکریپت فیلم، علوم پزشکی، اسناد تجاری، حقوق، فقه، فلسفه، ادبیات و زبان شناسی، عمومی، علوم پایه، محیط زیست، صنایع غذایی، کشاورزی، بهداشت، علوم آزمایشگاهی، دامپزشکی، علوم اسلامی، معماری، پتروشیمی، تاریخ، جغرافیا، اقتصاد، عمران و شهرسازی و سایر رشته های تخصصی با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت در کمترین زمان به انجام می رساند. دانشجویان و محققینی که قصد چاپ مقاله ISI و ISC در ژورنالهای معتبر داخلی و خارجی را دارند می توانند از خدمات ترجمه آنلاین گروه بهره مند شوند. کلیه سفارشات ترجمه انجام شده با توجه به درخواست کاربران و ارسال فایل فرمت مقاله مورد نظر با توجه به الزامات علمی و فرمت خواسته شده ترجمه مقاله ISI ارائه می گردد. ترجمه مقالات ISI بصورت ترجمه متن انگلیسی به فارسی و ترجمه متن فارسی به انگلیسی با کیفیت عالی تحویل می گردد. دقت کنید که در زمان ثبت سفارش ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی جهت ارائه به ژورنالهای خارجی، ثبت سفارش ترجمه با کیفیت عالی ضروری می باشد. عدم لزوم به مراجعه حضوری و ثبت ترجمه آنلاین از دیگر مزیتهای خدمات گروه مترجمین ایران زمین می باشد. ترجمه متن بصورت تایپ شده تحویل می گردد و 48 ساعت گارانتی کیفیت ترجمه متن خواهد داشت. جهت ثبت سفارش ترجمه متن به منوی سفارش ترجمه مراجعه و ترجمه متن خود را ثبت نمایید.

پذیرش نمایندگی : نمایندگان گرامی که در ارتباط با موضوعات مختلف تمایل به همکاری در خصوص استفاده از خدمات ترجمه تخصصی این گروه را دارند، می توانند با مراجعه به منوی واحد نمایندگان نسبت به ثبت نام و دریافت کد نمایندگی اقدام نمایند. به نمایندگان فعال گروه ترجمه تخفیف نمایندگی مضاف بر تخفیف حجمی موجود در لیست قیمت ترجمه تعلق می گیرد.

پذیرش مترجم: مترجمینی که در زمینه های ترجمه تخصصی حاضر و ترجمه مقاله ، قابلیت انجام ترجمه متن با کیفیت مورد نظر گروه را دارند با مراجعه به بخش استخدام مترجم نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. پس از بررسی مدارک و رزومه کاری مرتبط با ترجمه مترجم، در صورت تایید، جهت انجام ترجمه و همکاری با گروه مترجمین ایران زمین با ایشان تماس گرفته خواهد شد.

ترجمه کتاب: از دیگر تخصص ها و خدمات ترجمه ارائه شده توسط گروه مترجمین ایران زمین ترجمه کتاب می باشد. عزیزانی که قصد ترجمه و چاپ کتاب بصورت انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی را دارند، می توانند با هماهنگی قبلی از طریق ایمیل یا تلفن، از طریق منوی سفارش ترجمه ، نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایند.

جهت اطلاع از لیست قیمت ترجمه و زمانهای تحویل لطفا به منوی خدمات ترجمه مراجعه نمایید

Google Plus